Jdi na obsah Jdi na menu
 


**Naruto

Příspěvky

Zvolit

18. 4. 2009

20krát HURÁ! konečně sem napsala tu slíbenou povídku pro kopodona. asi není uplně taková jakou ji čekal, ale já.... neměla náladu psát něco.... řekněme jiného stylu.

jinak všem se omlouvám, že teď moc nejsem na ajsku, nějak se mi rozbil internet, takže nemám možnost se tam dostat. ani se nemůžu dívat na BLEACH! T___________T *movie2 viděla už třikrát* v pondělí ho táta vezme do práce, tak to snad potom bude dobrý. (tohle píšu u Honey)

 
Celý příspěvek | Rubrika: **Naruto | Komentářů: 3

Co když ho nepoznáš?

25. 1. 2009

volné pokračování Dattebayo2, když jste i ho tak vymrčeli. nečekejte, že je to stejně dobrý jako Dattebayo. yaoi sem nepsala půl roku a dalšího půl roku psát nehodlám. slíbila sem to, tak tady to máte, ale nechci pak číst komentáře typu: "teď si celý Dattebayo zkazila" nebo "tohle má být pokračování? vždyť je to hrozný!" případně "to ses ani nemusela zatěžovat něco psát! nedá se to číst, celý si to zkazila!" já říkala, že to psát nechci. byla to vaše volba, tak si pak nestěžujte.

ani zdaleka to není tak rozepsaný jako první "díl" tak si moc nedělejte iluze. jinak.... stejně jako Dattebayo2 to je SasuNaru, i když tady by se o tom dalo polemizovat. neřeknu vám proč, jen tu slátaninu překousejte. ^.~

za gramatiku neručím, na sloh už jste si snad zvykli

 
Celý příspěvek | Rubrika: **Naruto | Komentářů: 21

Půlnoční sen budoucnosti

6. 10. 2008

tak.... jedno lehoučké shonen-ai pro Kagome na poněkud pro mě neobvyklý pár - nebudu říkat jaký, zkazilo by  to pointu XD tedy.... vzhledem k mému fatálnímu nedostatku času a nápadů vůbec nevim co psát takže se spíš rozvíjím po stránce výtvarné, ale kdyby někdo moc chtěl, možná že časem nápad dostanu [nějakou tu dobu už nehrábla ani na knížku, takže pochybuju] nikdo se tě na tvůj názor neptal! no každopko se teď chystám i na jednu.... uplně odlišnou povídku bez jakýhokoli náznaku homosexuality či projevů lásky vůbec takže.... se můžete těšit :)

tak, dost keců, jen si to pěkně přečtěte :)

 
Celý příspěvek | Rubrika: **Naruto | Komentářů: 8

SasuNaru

21. 6. 2008

tak tohle je 2. povídka na přání pro Kagome. chtěla SasuNaru, tak sem vytvořila své první SasuNaru ^.^

UPOZORŇUJU, ŽE NA TÉHLE POVÍDCE JSEM ZTRATILA VEŠKERÉ ZÁBRANY TUDÍŽ BY SE MOŽNÁ POPRVÉ ZA CELOU DOBU EXISTENCE TĚCHTO STRÁNEK HODILO NAPSAT, ŽE TO JE VÁŽNĚ 18+  stejně to nebudete brát vážně.... jop a gomene za překliky, neměla sem už čas je opravit ^.^ a sem si jich vědoma.

omlouvám se za ty první dva řádky, nějak mi to nejde oddělat. asi to budete muset přeluštit slitý T.T

 
Celý příspěvek | Rubrika: **Naruto | Komentářů: 18