Jdi na obsah Jdi na menu
 


v krizi

13. 3. 2010

tak si tak říkám....

 

.... nakolik to má všechno cenu. na psaní není čas, pomalu ani chuť a to sem stále v půlce knížky; když už něco napíšu, dopadne to hrozně nebo to stejně nikdo nečte.... jak chytím do ruky tužku, že něco nakrelsím, stojí to totálně za hovno, nebo sou to jen malý pitomý čmáranice, co stejně nic neznamenají. začínám sočku, což znamená ještě míň času, nejsem schopná k tomu sehnat informace, celý to de o háje a mé prohlubující se zoufalství, kvůli Rickymu a Kai, potažmo té osobě, jež vděčím za jejich vznik, mi taky moc nepomáhá....

a tak si říkám, jeslti má vůbec cenu snažit se psát, kreslit, pokračovat v tomto tématu sočky a pokoušet se docílit něčeho s onou osobou.... neboli "jeslti se na všechno nevysrat rovnou než mě to zničí".

a tak dál přemýšlím....

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

...

(Keiro, 21. 6. 2010 14:56)

Vím, že jsem tu dlouho nebyla, ale to jsem nebyla nikde! :o(
Jinak o oné osobě jsme si myslím řekli dost na ajsku. Co se týče psaní, pokud k tomu autor nemá chuť nedá se to prostě vyčarovat. Znám to velice dobře.
Nicméně, i když mi psaní momentálně totálně stagnuje, nemám nápad, čas a ani náladu, stejně jako ty, stále je to pro mě to nejlepší co jsem mohla do vínku dostat. Proto se toho nevzdám!
A ty bys taky neměla! .o)

Heký den

ASI ZAKÁŽU PŘEMÝŠLENÍ

(sisi/ctenar, 23. 4. 2010 19:42)

k vám krásným duším se to vůbec nehodí, nikterak se ztoho nic dobré neklube a jen špatnosti spíš z toho vzchází! xD notak ach jo xD

...

(Eclair (www.eclairsstories.estranky.cz), 22. 3. 2010 22:26)

myslím že bych tě zabila, kdybys skončila:D:D:Dale věřím že se dáš zase do kupy a bude to vše zase ok;-):D

to Amami

(Kira, 14. 3. 2010 23:19)

neboj, nekončím, jen přemýšlím, kdy se zase dostanu k tomu, že něco vytvořím

....

(Amami, 14. 3. 2010 10:38)

NIEE!!!! prosím nekončí!!!! ja som tu už sícew dlho nepísala žiaden komentár, ale tvoje poviedky zbožňujem!!!! PROSÍM nekonč!!!