Jdi na obsah Jdi na menu
 


POVÍDKY V RŮZNÝCH SOUTĚŽÍCH

Příspěvky

Sedm x sedm x sedm

26. 9. 2010

tak s tímhle sem u Keiro-sama vyhrála porotcovskou cenu ^-^

na téma hřích

 

Noc

8. 11. 2009

kraťoučká do mé každoroční povinnosti na "padající hvězdě". bavilo mě to. nechtěla jsem nic přímo dějovýho ani zamyšlenýho, jen s takovým nádechem filosofie. mám z toho dobrej pocit. :)

tak tohle je zatím všechno, co mám. je strašně málo času a já hrozně nestíhám. nemám hotovej kalendář, nepíšu knížku, nepíšu povídky, nekreslím ilustrace (děkuji za vaši obrovskou trpělivost, Keiro-sama, nee-chan) a vůbec.... ale já se polepším! jen co dodělám kalendář, zas se na něco vrhnu a dodělám to!

snad to aspoň na chvíli postačí jako malinká snaha o odčinění těch mnoha měsíců , kdy jsem nic nepřidala.

 

Dveře

8. 11. 2009

tak, soutěž u Keiro-sama skončila, takže to sem už můžu dát. chtěli ste něco, tak sem něco hodím. už ani nevím kolikátá jsem byla, někde na konci s děma hlasy, ale byla to skvělá soutěž. zase trochu jiná úroveň a bavilo mě to psát. ale o pořadí nejde, Keiro-sama mi v jejím vlastním hodnocení dala 1- a to je to nejlepší, co mě mohlo potkat :) arigatou Keiro-sama

 

** †** DEATH ** †**

15. 7. 2009

upozorňuju, že kdo to ještě nečetl, je to HNUSNÝ, KRVAVÝ, NECHUTNÝ, ZNÁSILŇOVACÍ YAOI! nečtěte, pokud si myslíte, že to všechno nesnesete. volba je na vás, já vás varovala. až vám bude blbě, nechoďte s tím za mnou

 

mimochodem, s tímhle sem vyhrála 2. místo v soutěži u nee-chan.

 

Snění

5. 3. 2009

třeba už pochopíte jak to je s těma mýma OCčkama. nedivte se, že tam Deren není, on je případ sám pro sebe - a Raeho. tohle je jen o Timothym, Chrisovi a Dannym. není to nijak stará povídka. vlastně je nejnovější, co jsem napsala. poslala sem ji tenhle týden Kagome do té její soutěže, co tam má. řekla bych, že kdo si to přečte tady, už to u ní číst nebude, ale i když mi sem dáte nějakej komentík, hoďte mi ho i tam, třeba i se srovnáním.

a abychom si to ujasnili, nekončím, jen není čas psát ^-^ pořád vás tu budu otravovat ^-^

PS.: časem vám do galerky hodim obrázek k téhle povídce, tak sledujte nový věci :)

 

~yoru~

29. 1. 2009

tohle je povídka úplně nová. měla sem podivnou náladu, tak jsem psala. vznikla asi před.... čtvrt hodinou. tipuju. (je 15:27) každopádně, moc mi pomohla zbavit se smutku, který se mi vplížil do mysli ani nevím proč. je psána do soutěže na dracidoupe.cz krátká (půl stránky) a přehnaně emocionální klišé. ale co, říkala jsem že budu věrná a nic vám nezatajím. tak tu to máte.

na téma andělé

 

Sluníčko s jahodou

24. 1. 2009

vůbec se nesnažte pochopit ten název, nemá to s tím nic společnýho, jen sem řekla že napíšu povídku na "sluníčko s jahodou"

takhle povídka je poměrně nová, oficiálně byla dopsána a poslána do soutěže Kagome-nee-chan 3.1.2009 je trošku divná, ale Kagome-nee-chan se líbí :)

si tak říkám.... měla bych dopsal Kyber War. (já vim, že to do perexu jiné povídky nepatří ale takhle jdou myšlenky) problém je v tom, že nemám dost poznámek, tudíž se mi to nechce psát, když skončim v půlce. budu si muset promluvit s Memphisem když už mám konečně čas.... >.>

 

Yume no Yuki

24. 1. 2009

povídka do "padající hvězdy" na téma paající hvězda - překvapivě :D

nedá se ani říct o čem toje, to musítě pochopit. říct o čem to je je hrozně.... těžký. kdybych už musela něco říct, řeknu o pocitech a sněhu, ale nebude to úplně pravda.... psáno se zvláštní náladou, ani sem to moc nevnímala.

 

Jen náhrobní deska vzpomíná

24. 1. 2009

povídka v další soutěži Kagome-nee-chan. na anime Gravitation. kdo má rád Shuichiho nečíst, kdo má rád i Yukiho nečíst taky, kdo neví o co jde, jen varuju, že je to depresivní....

mělo se tam vyskytovat jedno ze slov: Měsíc, deník, slzy. kdo najde všechny, má bod ^.~

 

Konec

24. 1. 2009

tak.... tohle je povídka někdy ze začátku letních prázdnin nebo konce minulého školního roku, už vůbec netuším. byla v soutěži u Kagome-nee-chan, ale vzhledem k tomu jak vehementně mě tahle holčina přesvědčovala, abych všechny své povídk co byly doposud jen tam dala i sem, poslechla jsem si.  ^-^ tak.... doufám, že se vám to bude líbit.

mimochodem, už jsem se dostala k tomu dattebayu 2 ještě si to po sobě přečtu - mám dojem že je to totální pitomá slátanina - a pak to sem kdyžtak hodím. ale moc od toho nečekejte. jedničce se to nemůže rovnat. říkala jsem to.