Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pár drobností na úvod

Lidé, co jsou tu takzvaně "pečení, vaření" mohou tuto položku vesele vynechat a vrhnout se rovnou na čtení, tak jako obvykle :)

tato samostatná stránka je určena jako vysvětlení pro mé rodiče resp. prarodiče

 

původně jsem byla pevně odhodlaná připravit vás na tohle knížkou, ale když už jste si dali tu práci a vymámili ze mě adresu na tyhle stránky, budiž, ale než se vesele vrhnete na povídky, prosím, abyste si přečetli tohle dejme tomu vysvětlení a řídili se níže uvedenými pokyny.

DĚKUJI

 

 1. tyto stránky se zabývají převážně SHONEN-AI a YAOI, v překladu v různé míře intimní vztah dvou (v jednom případě i tří ^.^;) mužů. jedná se tedy o homosexuální povídky.
 2. pokud říkám (píšu) v různé míře intimní je do toho zahrnuta i činnost s názvem sex
 3. už dávno nejsem malá slušná roztomilá holčička
 4. všechny povídky, zahrnuty v rubrikách v kolonce MENU mimo ty v rubrice SOUTĚŽNÍ POVÍDKY, jsou z mé vlastní hlavy. to že jsou psány na nějaké anime NEZNAMENÁ, že jsem je nevymyslela, tudíž by nemělo cenu vymýšlet dlouhosáhlé přednášky či zákazy na které se vám upřímně řečeno vykašlu, abyste ze mě znovu udělali tu hodnou slušnou holčičku. i kdybyste se o něco takového pokoušeli, nepomůže to.
 5. na gramatiku se nedívejte, je to plný překliků
 6. prosím, abyste dodržovali následující posloupnost titulů:
 • Začněte HETERO povídkami: Vždy je naděje, Další, Podzim, Malá školní povídka, Kyber War
 • pokračujte přes SHONEN-AI: Loveless, Hopeless, Vánoce, Temnota naděje, Půlnoční sen budoucnosti, Žít dál
 • přejděte na MÁLO POPSANÉ YAOI, tedy staré yaoi: Yaoi [L&Raito], Yaoi [L&Rato]2, Soused z lavice, Měsíc, Bleach
 • následuje již VÍCE POPSANÉ YAOI, tedy novější yaoi: Správný pán démonů
 • a končíme povídkami které ANI NEOTEVÍREJTE, DOKUD SI NEBUDETE STOPROCENTNĚ JISTÍ, ŽE ZVLÁDNETE JAKOUKOULI DÁVKU HOMOSEXUALITY, SEXU MEZI MUŽI POPŘ. ZNÁSILNĚNÍ (A SAMOZŘEJMĚ DOKUD SI NEBUDETE JISTÍ, ŽE MĚ PO PŘEČTENÍ TOHOTO NEZABIJETE): Happy birthday, Ichigo; SasuNaru (Dattebayo2)

 

no.... pokud vás to aspoň trochu uklidní, právě píšu pracuju na "Něco" a Kyber War, což (až na jednu vymrčneou maličkost v "Něco") homosexualitu dokonale postrádá.

doufám, že jste to pochopili (tohle je jen forma jakou "teploušky" podporuju, to je v pořádku). tak tedy.... příjemnou zábavu

Obrazek