Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pravidla SFS

9. 6. 2010

PRAVIDLA SFS

 

 • Přidávání povídek:
 1. Pokud chcete nějaký nový pár/novou povídku (například z jiného časového úseku) řekněte si o ni! Pokud si o ni neřeknete, váš problém nebude.
 2. Každá jednotlivá povídka/kapitola bude věnována tomu, kdo si o ni řekne
 3. Když si neřeknete, nová povídka/kapitola nebude
 4. Pokud si vás řekne víc zarás, beru pořadí podle toho, kdo první napsal komentář, jinak to bohužel ošetřit nejde
 5. Moc vás prosím, moc neskákejte. respektujte, že rozvíjím příběh jednoho páru a proto nebudu moc schopná psát 4 různé další
 6.  
 • Váš děj:
 1. Přirozeně uvítám jakékoli návrhy na vývoj děje (od toho je to taky fanservis)
 2. Pokusím se obsáhnout všechny vaše návrhy, ovšem nejvyšší váhu bude mít přání toho, kdo si o povídku/ kapitolu řekl.
 3. Pokuste se na oplátku vy nevymýšlet hlouposti mimo přibližný charakter postavy (je možné, že se některé z postav v průběhu změní třeba i jen mým zapříčiněním, ale pokuste se, pokud je postava odtažitá, ji ve vašich přáních neposlat na pařbu s milým úsměvem a chutí skotačit, děkuju)
 4. Pkud si přejete rozšířit příběh o novou postavu (například objekt touhy jedné z hlavních protagonistek), prosím, jen mi o tom řekněte xD
 5. Vyhrazuji si právo napsat úvodní povídku ke každému páru dle svého vlastního rozmaru. Potřebuju příběh nějak začít a řekla bych, že i vám se bude líp pracovat s už započatým dějem. Samozřejmě budu psát ten pár, o který si řeknete :)
 6. Nepište mi nový děj do komentáře pod povídku, je na to vytvořena speciální stránka (zde). Na ní pak do nadpisu komentáře prosím pro přehlednost uveďte o jaký pár se ve vašem přání bude jednat.

 

Takže, to by ode mě mohlo být zatím všechno. Vše, co si budete přát si poznamenám a určitě použiju :)

Těm, co si tohle přečetli a hodlají to respektovat děkuji, ti, kteří tak neučinili, nechť tak učiní nebo po mě nechtějí povídky.